aktualnosci

Dodano:2017-10-13, POWOŁANIE KOMENDANTA POWIATOWEGO PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W WOLSZTYNIE


Z dniem 12 październik 2017r. Wielkopolski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu bryg. Andrzej Bartkowiak powołał bryg. Sławomira Śnita na stanowisko Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Wolsztynie. Uroczystość wręczenia aktu powołania miała miejsce w siedzibie Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu.

bryg. Sławomir Śnita służbę w Państwowej Straży Pożarnej rozpoczął w 1988 roku od nauki w Szkole Chorążych Pożarnictwa w Poznaniu. Przez ponad 30 lat służby zdobył doświadczenie zawodowe na różnych stanowiskach służbowych. Jest oficerem o dużych zdolnościach organizatorskich i predyspozycjach dowódczych. W okresie służby systematycznie podnosił swe wykształcenie kończąc między innymi studia inżynierskie
w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie, studia magisterskie na Politechnice Poznańskiej. Ukończył również studia podyplomowe w zakresie BHP oraz "Gospodarowanie zasobami ".

Od 05.09.1999 do 23.08.2017r. obejmował stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Wolsztynie.  


Serdecznie gratulujemy Panu Komendantowi, życząc jednocześnie kolejnych sukcesów
w służbie oraz wytrwałości w realizacji zamierzonych celów i zamierzeń tak aby niesiona przez strażaków pomoc była profesjonalna i skuteczna!


Zdjęcia: KW PSP PoznańProjekt strony współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

stat4u
Copyright (c) by www.straz.powiatwolsztyn.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt strony wykonał: Damian Sarbak