aktualnosci

Dodano:2017-10-24, PODSUMOWANIE DZIAŁAŃ PO PRZEJŚCIU ORKANU "KSAWERY"


Dnia 23 października odbyło się spotkanie podsumowujące podjęte działania w związku z przejściem orkanu Ksawery w dniach 5 - 6 października br. na terenie naszego powiatu. Okoliczność ta odbyła się z inicjatywy Starosty Wolsztyńskiego - Janusza Frąckowiaka.

W spotkaniu udział wzięli między innymi Danuta Wolniewicz - Dyrektor Rejonu Enea Leszno, Janusz Rumianowski - Dyrektor Oddziału Enea Zielona Góra, Włodzimierz Hołubowski - Dyrektor Rejonu Dystrybucji w Wolsztynie, bryg. mgr inż. Sławomir Śnita - Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Wolsztynie, Wojciech Lis - Burmistrz oraz Wójtowie z gmin wchodzących w skład powiatu oraz Prezesi Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych wchodzących w skład Krajowego Systemu Ratowniczo - Gaśniczego z powiatu.

Oprócz omówienia zdarzeń i podjętych działań, które miały miejsce w dniu 5-6 października rozmawiano o działaniach mających na celu lepszą koordynację i współpracę jednostek interwencyjnych w razie ponownego wystąpienia tego typu zdarzeń.


Zdjęcia: Starostwo Powiatowe WolsztynProjekt strony współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

stat4u
Copyright (c) by www.straz.powiatwolsztyn.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt strony wykonał: Damian Sarbak