aktualnosci

Dodano:2017-11-27, SAMOCHÓD OSOBOWY WYPADŁ Z DROGI NA "ZIMNYCH KĄTACH"


Dnia 25 listopada doszło do zdarzenia drogowego przy drodze wojewódzkiej nr 315 z Wolsztyna w kierunku na miejscowość Obra. Zgłoszono, że samochód osobowy wypadł z drogi i znajdował się w rowie.

Do zdarzenia zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Wolsztynie oraz zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej w Obrze. Po dojeździe zastępów na miejsce zastano samochód osobowy, który wcześniej wypadł z drogi i dachował. Znajdował się w pobliskim rowie leżąc na dachu pojazdu. Osoby, które podróżowały pojazdem opuściły go o własnych siłach.

Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączenie akumulatora i udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy dwóm osobom poszkodowanym. Przy użyciu sprzętu pomocy drogowej postawiono pojazd na koła w celu upewnienia się, że w pojeździe nie ma więcej osób poszkodowanych. Przeszukano również pobliski teren. Nie stwierdzono większej ilości osób uczestniczących w zdarzeniu.


Zdjęcia: KP PSP Wolsztyn

Opracowanie: st.str. Tomasz MusielakProjekt strony współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

stat4u
Copyright (c) by www.straz.powiatwolsztyn.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt strony wykonał: Damian Sarbak