aktualnosci

Dodano:2018-05-31, SAMOCHÓD UDERZYŁ W BUDYNEK


W czwartek, 31 maja 2018 roku około godziny 1:10 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Wolsztynie otrzymał informację z Centrum Powiadamiania Ratunkowego o wypadku w miejscowości Kębłowo.

Po dojeździe zastępów na miejsce zdarzenia zastano samochód osobowy po uderzeniu w budynek mieszkalny oraz patrol Policji , który przybył na miejsce przed dojazdem Jednostek Ochrony Przeciwpożarowej.

Osoba poszkodowana (kierowca pojazdu) została zabrana przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala jeszcze przed przyjazdem straży pożarnej.

Działania zastępów, które dojechały na miejsce polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, jego oświetleniu, usunięciu plamy płynów eksploatacyjnych oraz pozostałości pojazdu z drogi.

W zdarzeniu brały udział dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Wolsztyna, zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej z Kębłowa oraz jeden patrol Policji.

 

 

 

Opracowanie: sekc. Tomasz Musielak

Zdjęcia: Wolsztyn112.infoProjekt strony współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

stat4u
Copyright (c) by www.straz.powiatwolsztyn.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt strony wykonał: Damian Sarbak