aktualnosci

Dodano:2019-01-23, ZDERZENIE TRZECH SAMOCHODÓW OWOBOWYCH


23.01.2019r około godziny 17:30 doszło do niebezpiecznej sytuacji na DK32 w miejscowości Powodowo. Na wysokości Zespołu Szkół Rolniczych doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Wszystkie osoby biorące udział w zdarzeniu opuściły same pojazdy jednak uskarżały się na ogólne złe samopoczucie dlatego na miejsce wezwano dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego i Policję. W efekcie końcowym wszyscy uczestnicy wypadku zostali zabranie do Powiatowego Szpitala w Wolsztynie.

Inne czynności podjęte przez zastępy Straży Pożarnej to zabezpieczenie miejsca działań, udzielenie kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym, kierowanie ruchem. W wyniku zderzenia samochodów doszło do wycieków płynów eksploatacyjnych, które zneutralizowano. Wszystkie pozostałości po wypadku zostały posprzątane. Do momentu zabrania wszystkich samochodów biorących udział w zderzeniu miejsce działań było nadzorowane przez Policję i Jednostkę Ratowniczo Gaśniczą z Wolsztyna.

Do zdarzenia zadysponowano Jednostkę Ratowniczo Gaśniczą z Wolsztyna oraz Ochotniczą Straż Pożarną z Siedlca.

 

 

Opracowanie: mł.asp. Jakub Kędziora

Zdjęcia: www.wolsztyn112.infoProjekt strony współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

stat4u
Copyright (c) by www.straz.powiatwolsztyn.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt strony wykonał: Damian Sarbak