14.02.2019 14:57, NARADA PODSUMOWUJĄCA 2018 ROK W KP PSP WOLSZTYN

Straż Wolsztyn

12 lutego 2019 roku, w siedzibie Komendy, odbyła się narada roczna podsumowująca działalność w 2018 roku.

05.02.2019 15:10, NABÓR DO SŁUŻBY

O G Ł O S Z E N I E

Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Wolsztynie

ogłasza nabór kandydatów do służby przygotowawczej

w zawo­dzie: stra­żak Państwowej Straży Pożarnej (1 osoba)

Stanowisko STAŻYSTA - etat docelowy: główny księgowy

System służby: codzienny 8 godzin

Liczba miejsc: 1

Miejsce pełnienia służby: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wolsztynie

więcej - tutaj

05.02.2019 23:25, ZDARZENIE DROGOWE Z UDZIAŁEM JEDNEGO SAMOCHODU

Straż Wolsztyn

2 lutego o godzinie 3:20 na terenie gminy Wolsztyn (Adamowo) miał miejsce wypadek drogowy z udziałem jednego samochodu osobowego. W zdarzeniu udział brała jedna osoba, która na szczęście w tym przypadku była w stanie sama opuścić pojazd.

30.01.2019 21:34, SZKOLENIE PODSTAWOWE STRAŻAKÓW RATOWNIKÓW OSP

Straż Wolsztyn

W dniu 26 stycznia 2019 roku w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Wolsztynie rozpoczęło się „Szkolenie podstawowe strażaków ratowników OSP".

30.01.2019 10:37, POWOŁANIE ZASTĘPCY KOMENDANTA

Straż Wolsztyn

Wielkopolski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu bryg. Andrzej Bartkowiak powołał st. kpt. Karola Kędziorskiego  na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Wolsztynie.

23.01.2019 23:40, ZDERZENIE TRZECH SAMOCHODÓW OWOBOWYCH

Straż Wolsztyn

23.01.2019r około godziny 17:30 doszło do niebezpiecznej sytuacji na DK32 w miejscowości Powodowo. Na wysokości Zespołu Szkół Rolniczych doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych.

30.01.2019 10:42, BEZPIECZNE LODOWISKO

Straż Wolsztyn

Komenda Państwowej Straży Pożarnej z Wolsztyna wspiera projekt „Bezpieczne lodowiska" dlatego w porozumieniu z władzami przyczyniła się do przygotowania takiego bezpiecznego obiektu w Parku miejskim. Zapraszamy wszystkich miłośników bezpiecznej zabawy na lodzie.

20.01.2019 22:09, BEZPIECZNE FERIE

Straż Wolsztyn

Państwowa Straż Pożarna to nie tylko akcje i doskonalenie zawodowe aby podnosić swoje kwalifikacje. Straż pożarna to również wszelkiego rodzaju warsztaty, pokazy, pogadanki dla społeczności powiatu wolsztyńskiego. Dla dzieci, młodzieży i dorosłych, chcemy pokazać, nauczyć i uświadomić każdego i z wszystkiego co znamy, potrafimy, co może nam pomóc w sytuacjach kryzysowych.

14.01.2019 22:10, ŚNIEG NA DACHU JAKO ZAGROŻENIE

Straż Wolsztyn

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wolsztynie przypomina o obowiązku usuwania nadmiaru śniegu, lodu zalegającego na obiektach budowlanych i zwisających sopli lodu z krawędzi dachu.

09.01.2019 21:45, PRZEKAŻ 1% PODATKU

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Dla córki naszego kolegi Marcina Mocka - funkcjonariusza Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wolsztynie. Pełni służbę od 18 lat ostatnio na stanowisku  - dowódcy zmiany JRG.

Natalka skończyła w styczniu 7 latek. Po długim leczeniu została postawiona diagnoza - nowotwór złośliwy mózgu. Leczenie dziewczynki prowadzone jest w Instytucie „Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka" Klinika Onkologii w Warszawie.

Przekaż 1% podatku

W zeznaniu podatkowym podaj wysokość zadeklarowanej wpłaty, którą chcesz przekazać, nie więcej niż 1 % podatku należnego (wynikającego z zeznania podatkowego po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół).

Fundacja „Nasze Dzieci"

NR KRS -  0000249753