aktualnosci

21.03.2018 18:28, Spotkanie ze sportowcami w Komendzie Głównej Państwowej Straży Pożarnej

Straż Wolsztyn

20 marca 2018 roku w Szkole Głównej Służby Pożarniczej Sekretarz Stanu w MSWiA Jarosław Zieliński  i Komendant Główny PSP gen.bryg. Leszek Suski spotkał się ze strażakami-sportowcami Państwowej Straży Pożarnej. W spotkaniu uczestniczyło 27 strażaków-sportowców reprezentujących różne dyscypliny, m.in. sport pożarniczy, bieganie, piłkę nożną, piłkę siatkową, tenis stołowy czy kolarstwo.

18.03.2018 15:13, Przekaż 1 % podatku

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Dla córki naszego kolegi Marcina Mocka - funkcjonariusza Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wolsztynie. Pełni służbę od 14 lat ostatnio na stanowisku  - dowódcy zmiany JRG.

Natalka skończyła w styczniu 6 latek. Po długim leczeniu została postawiona diagnoza - nowotwór złośliwy mózgu. Leczenie dziewczynki prowadzone jest w Instytucie „Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka" Klinika Onkologii w Warszawie.

Przekaż 1% podatku

W zeznaniu podatkowym podaj wysokość zadeklarowanej wpłaty, którą chcesz przekazać, nie więcej niż
1 % podatku należnego (wynikającego z zeznania podatkowego po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół).

Fundacja „Nasze Dzieci"

NR KRS -  0000249753

HASŁO -  „NATALIA MOCEK"

08.03.2018 11:53, ZDARZENIE NA JEZIORZE WOLSZTYŃSKIM ! APEL O OSTROŻNOŚĆ !

Straż Wolsztyn

07 marca około godziny 15:40 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Wolsztynie otrzymał informację za pośrednictwem Centrum Powiadamiana Ratunkowego o prawdopodobnym załamaniu się lodu pod osobą na powierzchni jeziora wolsztyńskiego.

08.03.2018 12:26, "SPOKREWNIENI SŁUŻBĄ" - FUNKCJONARIUSZE ODDALI KREW

Straż Wolsztyn

Inauguracja drugiej edycji akcji odbywa się właśnie 1 marca - w Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. To święto państwowe ustanowione na cześć żołnierzy zbrojnego podziemia antykomunistycznego, którzy przelewali krew w obronie niepodległości Polski.

07.03.2018 20:34, ĆWICZENIA W JEDNOSTCE RATOWNICZO-GAŚNICZEJ

UROCZYŚCIE ŚLUBUJĘ

Być ofiarnym i mężnym w ratowaniu zagrożonego życia

ludzkiego i wszelkiego mienia - nawet z narażeniem życia.

07.03.2018 20:59, WYPADEK NA DRODZE KRAJOWEJ 32

Straż Wolsztyn

06 marca około godziny 20:20 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Wolsztynie otrzymał informację o wypadku z udziałem samochodu osobowego za miejscowością Powodowo w stronę Żodynia.

07.03.2018 21:09, WARSZTATY Z ZAKRESU POŻARÓW WEWNĘTRZNYCH

Straż Wolsztyn

01 marca w godzinach popołudniowych strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kaszczorze uczestniczyli w warsztatach z zakresu gaszenia pożarów wewnętrznych. Warsztaty zorganizowane były przez Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą w Wolsztynie.

01.03.2018 10:10, OTWARTE STRAŻNICE

Strażacy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wolsztynie zapraszają wszystkich

04.03.2018, w godzinach od 12:00 do 16:00

na kolejne wydarzenie z cyklu „OTWARTE STRAŻNICE".

Szczególnie zapraszamy na zajęcia tematyczne pod hasłem „Bezpieczny dom". Strażacy naszej jednostki będą przekazywać podstawowe zasady zachowania bezpieczeństwa w sezonie grzewczym.

Najważniejszą kwestią omawianą podczas wizyty będzie niebezpieczeństwo jakie niesie ze sobą tlenek węgla, potocznie nazywany CZADEM.

Poza zajęciami tematycznymi jak zawsze będzie można zwiedzić naszą Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą i zobaczyć jakiego sprzętu używamy podczas zdarzeń.

Całe wydarzenie promuje hasło edukacyjne "Kręci mnie bezpieczeństwo"

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

07.03.2018 21:13, ELIMINACJE GMINNE OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ

Straż Wolsztyn

28 lutego 2018r.  we Wroniawach odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju  Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom".

28.02.2018 21:06, POŻAR BARAKU W GRÓJCU MAŁYM

Straż Wolsztyn

27 lutego około godziny 12:40 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Wolsztynie otrzymał zgłoszenie o pożarze barakowozu na terenie ogrodów działkowych w miejscowości Grójec Mały.

1 « [1] [2] [3] [4] [5] [6] » 59