16.03.2016 08:59, Rozszczelnienie gazociągu średniego ciśnienia

Straż Wolsztyn

W dniu 15 marca 2016 r. ok. godz. 14.30 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego w Wolsztynie wpłynęło zgłoszenie o  rozszczelnieniu linii gazowej pomiędzy miejscowościami Tuchorza i Boruja gm. Siedlec. Informację zgłosił rolnik który orał pole.

09.03.2016 12:58, Przekaż 1 % podatku

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Dla córki naszego kolegi Marcina Mocka - funkcjonariusza Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wolsztynie. Pełni służbę od 12 lat ostatnio na stanowisku  - dowódcy zmiany JRG.

Natalka skończyła w styczniu 4 latka. Po długim leczeniu została postawiona diagnoza - nowotwór złośliwy mózgu. Leczenie dziewczynki prowadzone jest w Instytucie „Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka" Klinika Onkologii w Warszawie.

Przekaż 1%podatku

W zeznaniu podatkowym podaj wysokość zadeklarowanej wpłaty, którą chcesz przekazać, nie więcej niż
1 % podatku należnego (wynikającego z zeznania podatkowego po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół).

Fundacja „Nasze Dzieci"

NR KRS -  0000249753

HASŁO -  „NATALIA MOCEK"

08.03.2016 09:02, Turniej Wiedzy Pożarniczej

Straż Wolsztyn

Dnia 7 marca 2016 w sali Komendy Powiatowej PSP w Wolsztynie   przeprowadzone zostały eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom". Organizatorem konkursu był Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Wolsztynie a  Komenda Powiatowa PSP w Wolsztynie przygotowała zestawy pytań oraz wystawiła komisję sędziowską.

03.03.2016 10:06, Otwarte strażnice

W niedzielę 6 marca  2016 roku  w godzinach 10.00 - 14.00, w Komendzie Powiatowej  PSP w Wolsztynie,  prowadzona będzie kolejna akcja edukacyjna „OTWARTE STRAŻNICE".

W ramach akcji będzie możliwość porozmawiać na temat:

-Bezpieczeństwa pożarowego w budynkach,

-Bezpieczeństwa związanego z tlenkiem węgla - akcja prewencyjna „NIE DLA CZADU"

-Bezpieczeństwa związanego z okresem grzewczym - akcja prewencyjna „ZGAŚ RYZYKO".

Każdy kto zdecyduje się odwiedzić strażaków, będzie miał ponadto możliwość zwiedzenia strażnicy, zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia, porozmawiania ze strażakami na temat specyfiki ich służby.

Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych!!!

02.03.2016 15:02, Warsztaty techniczne

Straż Wolsztyn

W  dniach 24-26 lutego 2016 r.  zorganizowano  warsztaty z zakresu ratownictwa technicznego dla strażaków  PSP i OSP. Miejscem  ćwiczeń  były  nieużytkowane obiekty   w miejscowości Świętno gm. Wolsztyn.

linia

23.02.2016 08:42, Narada roczna, oddanie części inwestycji do użytkowania, przekazanie samochodów

Straż Wolsztyn

Dnia 17 lutego 2016 roku w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Wolsztynie odbyła się niecodzienna uroczystość. W nowych murach odbyła się narada podsumowująca 2015 rok oraz ...

08.02.2016 13:14, Pożar w Perkowie

Straż Wolsztyn

Dnia 8 lutego 2016 roku  do  Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Wolsztynie wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku gospodarczego w Perkowie. Do pożaru zadysponowano zastępy z OSP Przemęt, Kaszczor, Kębłowo, Bucz oraz samochód gaśniczy i podnośnik hydrauliczny z JRG w Wolsztynie.

01.02.2016 12:49, Otwarte strażnice

W niedzielę 7 lutego  2016 roku  w godzinach 10.00 - 14.00, w Komendzie Powiatowej  PSP w Wolsztynie,  prowadzona będzie kolejna akcja edukacyjna „OTWARTE STRAŻNICE".

W ramach akcji możliwość porozmawiać na temat:

-Bezpieczeństwa pożarowego

-Bezpieczeństwa związanego z tlenkiem węgla - akcja prewencyjna „NIE DLA CZADU"

-Bezpieczeństwa związanego z okresem zimowym - akcja prewencyjna „ZGAŚ RYZYKO".

Zaprezentowana zostanie  makietę domku, symulującego zagrożenia pożarowe. W poszczególnych pomieszczeniach zobrazowane zostaną zagrożenia jakie mogą spotkać użytkowników.

Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych!!!

22.01.2016 14:13, Bezpieczne lodowisko

Straż Wolsztyn

Z uroków zimy korzystają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Pamiętajmy jednak, że udana zabawa musi być przede wszystkim bezpieczna. Dlatego dbając o bezpieczeństwo mieszkańców, strażacy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wolsztynie wspólnie z Urzędem Miejskim w Wolsztynie wykonali lodowisko.

Lodowisko znajduje się w parku miejskim na byłym boisku rekreacyjnym.

Z lodowiska można korzystać od piątku, 22 stycznia br.

Bawmy się bezpiecznie, wejście na zamarznięte jezioro może grozić śmiercią lub kalectwem.

14.01.2016 12:48, Bezpieczne ferie

Straż Wolsztyn

Ferie zimowe to dla dzieci i młodzieży wymarzony czas zabaw na śniegu i lodzie. Strażacy PSP w Wolsztynie mając na uwadze bezpieczny wypoczynek dzieci i młodzieży, zorganizowali  na jeziorze wolsztyńskim pokazy połączone z  instruktażem.

1 « [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] » 49